Metin2 Oynayarak Gerçek Para Kazanmak - Yanında Ne Gider?

Metin2 Oynayarak Gerçek Para Kazanmak

Metin2, geçmişten günümüze kadar gelmiş en popüler oyunlardan bir tanesidir. Özellikle 5 – 10 sene öncesine kadar Türkiye de en çok oynanan oyunlardan bir tanesiydi. Mutlaka ailenizde ya da yakın çevresinde bu oyuna zamanında bağımlı olan biri olmuştur. Peki, Metin2 oynayarak gerçek para kazanmak mümkün mü? Evet, mümkün. Hatta günümüzde bu oyundan kazandığı para ile ev geçindiren sayısı oldukça fazla. Belki size abartı gelecek ama Metin2 ile arabalar evler satın alanlar bile var. 

Metin2 Para Kazanma 

Metin2, bağımlılık yapıcı ve çok oyunculu bir online oyundur. Geçmişten günümüze sadece Türkiye de milyonlarca kullanıcıya ulaşmış nadir başarılı oyunlardandır. Oyunun amacı karakter geliştirerek diğer oyuncular ile savaşarak galip gelmektir. Oyuncular karakterlerini daha iyi ve hızlı geliştirmek isteyebilmektedir. Bu devrede ise gerçek para kazanmak isteyen yani biz bu oyunculara belli ücretler karşılığında satış yapacağız. Gelin bu yolları hep beraber inceleyelim;

Metin2 Yang Satarak Para Kazanma

Metin2 içerisinde kullanılan para birimine yang denilmektedir. Bu yanglar sayesinde ise oyuncular karakterlerine zırh, silah ve kalkan gibi itemler satın alabilmektedir. Eğer ki yüksek levelli bir karakteriniz var ve hızlı bir şekilde yang biriktirebiliyorsanız, biriktirdiğiniz yangları diğer oyunculara gerçek para karşılığında satabilirsiniz. Bu işlemi sosyal medya topluluklarından veya yang satışı yapan sitelere satarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Metin2 İtem Satarak Para Kazanma 

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunun amacı diğer oyuncularla savaşıp galip gelmektir. Bunun içinde en önemli etken karakter üzerindeki itemlerdir. Eğer ki sağlam itemler oluşturabiliyorsanız bu itemleri item satma siteleri veya sosyal medyadan satışı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu itemleri oyun içerisinde satarak yukarıdaki işlem olan yang satışı yapabilirsiniz. 

Metin2 Level Kasarak Para Kazanma

Metin2 Türkiye serverinde level kasmak epey zor. Sırf bu nedenden dolayı oyına başlamak istemeyen sayısıda epey yüksek. Genellikle oyundan ban yemiş, uzun süre sonra yeniden başlamak isteyen veya yeni başlayacak kullanıcılar level kasarak zamanlarını kaybetmek yerine hesaplarını başka kişilere kastırmakta veya yeni hesap satın almakta. Sizde dilerseniz oyun içerisinde hesap kasar dilerseniz de yeni hesaplar kasarak hesap satışı yapabilirsiniz. Eğer ki yüksek levelli sağlam hesaplarınız varsa Metin2 den para kazanmak oldukça basit hale dönüşecektir. Eğer ki sıfırdan başlayacaksanız sağlam bir hesap satın alarak işe başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir